3setkanipratelmoravy.jpg

Areál pod břeclavským zámkem patřil v sobotu 28. července 2018 více než stovce krojovaných z nejrůznějších koutů nejen Horňácka, Slovácka, Podluží, Hané a Valašska, ale také ze slovenských měst Kúty, Nové Město nad Váhom, Myjava nebo Detva. Vůbec poprvé se tam uskutečnilo 3. Setkání přátel jižní Moravy, které podpořila také naše společnost Alcaplast. Součástí akce bylo i vyhlášení výsledků o nejkrásnější krojovaný pár.

thumb.jpg

Ačkoli letošní fotbalové mistrovství světa již zná své vítěze, stopa Alcaplastu na tamních stadionech žije i nadále. Naše společnost totiž odeslala několik tisíc svých produktů hned do několika fotbalových svatostánků.

info6.jpg

Novinky

  • Ovládací tlačítka THIN

draci_lode_2018_thumb.jpg

Předposlední červnovou sobotu patřily vody řeky Dyje v Břeclavi již devátému ročníku populárního závodu dračích lodí s názvem Břeclavský drak. Na startovním poli se tentokrát objevilo celkem šestadvacet posádek.

besidka_letni.jpg

Prázdniny jsou za dveřmi! Děti z kroužku angličtiny při školicím středisku Alcaplast Academy si svoji závěrečnou besídku spolu s kamarády a rodiči náležitě užily. Byla veselá a obsáhla snad všechny barvy a podoby léta.

do_prace_na_kole.jpg

Projekt Do práce na kole už zná svoje vítěze. Operátoři, ryze ženský tým z Alcaplastu, se umístil v Břeclavi na úžasném prvním místě v kategorii Týmové pravidelnosti.

Strana 1 z 15