ideobain_cz_thumb.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali na
mezinárodní veletrh IDEOBAIN Paris,
který se koná ve dnech 4.–8. 11. 2019.
Najdete nás
v HALE 3, výstavní stánek D035.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

alcaplast_gala.jpg

Téměř dvě stovky hostů z různých koutů světa jsme minulý týden přivítali v prostorách centrály společnosti v Břeclavi. Řeč je o akci Alcaplast GALA, kde hosty čekaly tradičně jak obchodní jednání a prezentace novinek, tak prohlídky našich moderních výrobních hal. „Nejvíce mě ohromila výroba a to, že si Alcaplast vyrábí vše od začátku až do konce sám,“ říká Mouhamad Zaher Olabi z firmy European Corner.

alcaplast_gala.jpg

Přivítali jsme na dvě stě hostů z řad našich zákazníků z celého světa v prostorách centrály společnosti v Břeclavi. Čekají je tradičně jak obchodní jednání a prezentace novinek, tak prohlídka našich moderních výrobních hal.

lvhf.png

Letos se uskuteční v pořadí již čtvrtý ročník Lednicko-valtického hudebního festivalu a společnost Alcaplast je opět hlavním partnerem celé události. Spojení klasické a duchovní hudby s nejvýznamnějšími památkami z dob Lichtenštejnů si můžete vychutnat i vy, a to od 28. září do 12. října 2019, kdy hudební festival probíhá.

aktualita_web_TK_CZ.jpg

Kompletní přehled veškerých výrobků společnosti Alcaplast nyní přináší zcela nový Technický katalog 2020.

showroom_Rusko_thumbx.jpg

Naše výrobky můžete nyní vidět i v Rusku, konkrétně u našeho partnera Kolpa·san / Alcaplast v Moskvě, který nově otevřel showroom.

Strana 1 z 20