bohunice_thumb.jpg

Speciálně upravený modul pro hendikepované již patří Interní gastroenterologické klinice Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích. Modul, který zde společnost Alcaplast dlouhodobě testovala, v pondělí 9. dubna 2018 oficiálně předal její generální ředitel František Fabičovic.

thumb.jpg

Naše společnost Alcaplast se jako každoročně i letos účastní mezinárodního stavebního veletrhu MosBuild. Tuto prestižní výstavu, již hostí od 3. do 6. dubna 2018 ruské hlavní město Moskva, navštívilo v předchozím roce téměř pětašedesát tisíc lidí. Obdivovat mohli výrobky až dvanácti stovek vystavovatelů ze čtyřiceti zemí světa.

design_v_koupelne.png

Prezentace designových koupelnových produktů, designových řad a koupelnových konceptů od výrobců a zástupců tuzemských i světových značek. To vše nabízí jedinečná přehlídka Design v koupelně, která na pražském výstavišti odstartuje ve čtvrtek 22. března 2018 v deset hodin dopoledne a potrvá až do neděle 25. března 2018. Veletrh, kterého se účastní také naše společnost Alcaplast, navíc doplní poutavé přednášky, diskuse, prezentace firem, B2B setkání či nejrůznější poradenství.

Design v koupelně
info_3_2018.jpg

Novinky

  • Ovládací tlačítka bezdotyková NIGHT LIGHT
  • Tlačítka NIGHT LIGHT zvítězila v iF Design Award 2018
  • Program černá-mat

radka_prokopova_frantisek_fabicovic_thumb.jpg

Naše společnost Alcaplast si může nahlas zatleskat. Novinka, bezdotyková ovládací tlačítka NIGHT LIGHT, na sebe strhla vlnu pozornosti v prestižním klání iF Design Award 2018. Třiašedesátičlenná mezinárodní odborná porota pasovala NIGHT LIGHT na vítěze v kategorii Product v sekci Koupelny.

mosbuild_2018_thumb.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh
WorldBuild Moscow/MosBuild
, který se koná ve dnech
3. 4.–6. 4. 2018 v Expocentru v Moskvě.

Najdete nás v pavilonu 1, výstavní stánek A615.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

Strana 1 z 14