aovt.jpg

Do naší společnosti míří další ocenění. Tentokrát jsme získali od Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB za rok 2018 Velkou cenu AOVT za bezdotykové ovládací tlačítko NIGHT LIGHT. Ocenění za inovativní výrobek v oboru sanity předal vedoucímu produktového oddělení Václavu Oslzlému prezident AOVT Josef Brabenec ve čtvrtek 4. dubna. V tento den totiž začínala v Bystřici nad Pernštejnem dvoudenní konference o vytápění a ohřevu vody.

ish_alcaplast_2019.jpg

Náš tým se vydal do Frankfurtu nad Mohanem, kde se od 11. do 15. března konal největší světový veletrh sanitární techniky ISH. Stali jsme se tak součástí téměř dvou a půl tisíce vystavovatelů, kteří zde prezentovali své výrobky.

thumb_cz.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali
na Mezinárodní stavební veletrh MosBuild, který se koná
ve dnech 2.–5. 4. 2019 v Crocus Expo v Moskvě.

Najdete nás v pavilonu 3, hala 15, výstavní stánek N235.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

thumb2.jpg

Nejprestižnější soutěž podnikatelů EY Podnikatel roku 2018 je u konce. Celkovým vítězem se stali majitelé společnosti Alcaplast Radka Prokopová a František Fabičovic, kteří již v únoru zvítězili v krajském kole a stali se tak podnikateli roku Jihomoravského kraje. Hlavní ocenění si převzali na slavnostním vyhlášení v úterý 5. března v pražském Žofíně.

info_1903.jpg

Novinky

  • Flexi napojení k WC PREMIUM
  • Dvojitá kolínka P155Z, P156Z
  • Výpusti s čištěním shora A392C, A504CKM, A507CKM

podnikatel_thumb.png

V pořadí čtrnáctý ročník soutěže EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje má své vítěze. Nejprestižnější ocenění podnikatelů obdrželi Radka Prokopová a František Fabičovic, majitelé břeclavské společnosti Alcaplast, která je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě.

Strana 1 z 18