info_1_2018.jpg

Novinky

  • Prodloužení záruky na předstěnové instalační systémy a montážní rámy na 15 let
  • Ventilátor pro předstěnové instalační systémy s odvětráváním P128
  • Bidet TREND AC01

100_nejlepsich_radka_prokopova_frantisek_fabicovic_plaketa.jpg

Majitelé břeclavského Alcaplastu Radka Prokopová a František Fabičovic mají další důvod k oslavě. Největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě se totiž probojoval mezi stovku nejlepších českých firem, kterou již po dvaadvacáté oceňuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

fortel.jpg

Stejně jako v dřívějších dvou letech se společnost Alcaplast i tento rok účastnila Břeclavského fortelu. Ojedinělý projekt, sloužící k přiblížení technických oborů náctiletým, hostil ve čtvrtek 9. listopadu břeclavský Dům školství. Jedinečné příležitosti pobavit se se zástupci nejvýznamnějších firem v okrese o uplatnění se na trhu práce využilo především několik stovek žáků devátých tříd základních škol.

english_school.jpg

It’s beautiful, ozývalo se školicím střediskem Alcaplast Academy v úterý 7. listopadu od časného rána. Břeclavská společnost Alcaplast se totiž na jeden den rozrostla o osmdesát mladých lidí z Anglie.

big5_2018_aktualita_03.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní stavební veletrh The Big 5 v Dubai, který se koná ve dnech 26.–29. 11. 2017.

Expozici naší společnosti Alca plast, s. r. o. můžete nalézt v pavilonu HALL 6, výstavní stánek HALL 6 E267, který je součástí expozice Czechtradu.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

mlady_stavbar.gif

Střední škola stavební v Žilině hostila ve dnech 11. – 12. října 2017 již devátý ročník soutěže učňů s názvem Mladý stavbár, jejímž sponzorem byla opět i naše společnost Alcaplast.

„Klání, kterého se zúčastnilo na čtyřicet žáků z devíti slovenských a českých škol, zaštítil Žilinský samosprávny kraj. Soutěžilo se hned v několika kategoriích. A to zedník-obkladač, tesař a samozřejmě instalatér,“ nastínil školitel Ivo Fischer, který předsedal odborné porotě soutěže.

Strana 1 z 13