Konfigurátor žlabů
0
Online katalog
Eshop

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}

Novinky

  • Nové boční napouštěcí ventily
  • Změna kódů pro WC sedátka A3550, A3551
  • Konfigurátor žlabů

{remove}

{/remove}

Podnikatelkou roku v anketě Top ženy Česka se stala podruhé za sebou Radka Prokopová, spolumajitelka a výkonná ředitelka Alcaplastu.

Top ženy Česka je anketa pořádaná vydavatelstvím Economia od roku 2006. Dvacetičlenná porota sestavená ze zástupců veřejné sféry a byznysu vyhledává zajímavé ženské osobnosti a uděluje ocenění v několika kategoriích.

Vážení zákazníci,

na základě rozhodnutí vlády je prostor maloobchodní prodejny koupelnového studia od neděle 27. 12. do odvolání uzavřen pro veřejnost. Jsme tu ale stále pro vás.

V souladu s nařízením vlády je možné odebírat zboží přes velkoobchod. Náš sklad je otevřen pro firmy a živnostníky Po – Pá 8.00 – 16.00. Koncoví zákazníci se mohou obrátit na svoje řemeslníky – instalatéry, topenáře, zedníky apod.

Abychom docílili co největší ochrany zdraví zaměstnanců, umožňujeme aktuálně placení pouze bezhotovostně.

Zboží Vám můžeme také ZDARMA dovézt.

Nabídky, návrhy a rozpočty vám vypracujeme on-line (přes e-mail) nebo telefonicky.

Neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 519 821 015, 777 780 632.

Omlouváme se za komplikace spojené s aktuální situací a omezením provozu.

Přestože letošní, 25. ročník soutěže Českých 100 Nejlepších, proběhl ve složitých časech a musel se obejít bez slavnostního galavečera, má společnost Alcaplast důvod k oslavám za ocenění své tvrdé práce.

Novinky

  • WC sedátka A3550 a A3551 Basic Antibacterial
  • Černý plastový podlahový žlab APZ10BLACK

Místopředsedkyně vlády a ministryně financí Alena Schillerová dnes v doprovodu radního Jihomoravského kraje pro oblast zdravotnictví Milana Vojty a starosty Břeclavi Svatopluka Pěčka navštívila Alcaplast.

Strana 1 z 23