ceskych_100_nejlepsich.jpg

Naše společnost Alcaplast utvrdila svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem, když v prestižní anketě Českých 100 Nejlepších obsadila fantastické 81. místo. Vyhlášení výsledků soutěže, jejímž cílem je zviditelnit a ocenit české firmy s vynikajícími výsledky, se uskutečnilo v pátek 30. listopadu 2018 ve Španělském sále Pražského hradu. Zúčastnili se jej osobně i majitelé společnosti Radka Prokopová a František Fabičovic.

logo_fortel.jpg

Přiblížit technické obory budoucím absolventům základních škol a poukázat na možnosti uplatnění se na trhu práce v regionu. S takovým cílem se opět účastnila i naše společnost Alcaplast projektu s názvem Břeclavský fortel. 8. listopadu 2018 jej také letos pohostil břeclavský Dům školství.

bim_objects.jpg

Alcaplast představuje budoucnost. Budoucnost se skrývá v BIM. V řadě zemí Evropské unie je používání BIM objektů pro veřejné zakázky na stavební práce financované z veřejných rozpočtů již nyní nutností. Česká republika se k nim připojí v roce 2022.

thumb.jpg

Třetí ročník Lednicko-valtického hudebního festivalu, jehož cílem je spojení klasické a duchovní hudby s nejvýznamnějšími památkami z dob Lichtenštejnů, je již minulostí. Závěrečný gala koncert se v zaplněných Zámeckých jízdárnách valtického zámku uskutečnil v sobotu 13. října 2018. A naše společnost Alcaplast u toho jako generální partner samozřejmě nemohla chybět.

obklady_dlazba.jpg

Bezdotykové ovládací tlačítko Night Light sbírá jedno ocenění za druhým. Tentokrát jej zvolila odborná porota oborového magazínu Obklady, dlažba, sanita vítězem kategorie Produkt v soutěži Produkt a technologie roku 2018. Slavnostní předávání se uskutečnilo ve čtvrtek 4. října 2018 v krásném prostředí Chateau St. Havel v Praze.

mlady_stavbar.jpg

Ve svých dovednostech soutěžili již podesáté učni středních odborných škol a učilišť ve slovenské Žilině. Tamní Stredná odborná škola stavebná hostila pod záštitou Samosprávného žilinského kraje soutěž Mladý stavbár 2018. Jedním ze sponzorů klání, které se v areálu školy uskutečnilo ve dnech 3. – 4. října, byla již tradičně také naše společnost Alcaplast.

Strana 1 z 17