praha_thumb.png

Víc než půl kilometru. Takové množství krabicových nerezových žlabů s kompozitním řešením bylo potřeba pro odvodnění podlahy v parkovacím domě C na Letišti Václava Havla v Praze. Již několik dní tak mohou řidiči bezstarostně využívat šesté nadzemní podlaží.

charvatcane_thumb.jpg

Vážíme si tradic a lidí, kteří na jižní Moravě oživují folklor. I proto jsme se rozhodli podpořit Slovácký krúžek Charvatčané ve vydání zbrusu nového hudebního cédéčka. Album, které nese název Za Novú Vsú na kopečku, pokřtí členové souboru v pátek 23. června.

dod.jpg

Na dvě stě padesát lidí si ve středu odpoledne 14. června našlo cestu do areálu naší společnosti Alcaplast. Vůbec poprvé se zde totiž uskutečnil Den otevřených dveří, tentokrát pro zaměstnance, jejich rodiny a přátele.

auto_klentnice_thumb.jpg

Ulehčovat přesuny z místa na místo bude klientům chráněného bydlení Srdce v domě nový speciální automobil Dacia Dokker. Vůz, na jehož pořízení přispěla také naše společnost Alcaplast, předali v Klentnici zástupci zprostředkovávající českomoravské reklamní agentury Kompakt v pátek 9. června 2017. Automobil bude sloužit pro osobní asistenci postiženým lidem, pacientům po úrazových stavech, lidem handicapovaným a lidem nemohoucím.

thumb.jpg

Společnost Alcaplast se včera stala historicky prvním Českým lídrem kraje Praha. V soutěži Ocenění českých lídrů, jejíž hlavní myšlenkou je podpora ryze českých firem s českým kapitálem, jsme uspěli v konkurenci 263 jiných společností.

em_dancers_thumb.jpg

Stejně jako před dvěma roky i letos podpořila naše společnost Alcaplast nadějné tanečníky ze skupiny E.M. Dancers v jejich cestě za medailemi.