obklady_dlazba.jpg

Bezdotykové ovládací tlačítko Night Light sbírá jedno ocenění za druhým. Tentokrát jej zvolila odborná porota oborového magazínu Obklady, dlažba, sanita vítězem kategorie Produkt v soutěži Produkt a technologie roku 2018. Slavnostní předávání se uskutečnilo ve čtvrtek 4. října 2018 v krásném prostředí Chateau St. Havel v Praze.

mlady_stavbar.jpg

Ve svých dovednostech soutěžili již podesáté učni středních odborných škol a učilišť ve slovenské Žilině. Tamní Stredná odborná škola stavebná hostila pod záštitou Samosprávného žilinského kraje soutěž Mladý stavbár 2018. Jedním ze sponzorů klání, které se v areálu školy uskutečnilo ve dnech 3. – 4. října, byla již tradičně také naše společnost Alcaplast.

skill.jpg

Již poosmé vybírala porota vítěze soutěžního klání Řemeslo / Skill. Svoje síly na vysokomýtském náměstí Přemysla Otakara II. poměřilo na osmašedesát žáků z více než dvaceti škol z České republiky, Slovenska a Maďarska. Naše společnost Alcaplast u toho samozřejmě nemohla chybět.

dod2018.jpg

Dva po sobě jdoucí dny se naše společnost Alcaplast otevřela veřejnosti. Den otevřených dveří pro školy, který uspořádala v pátek 21. září, navštívilo na 400 studentů a více než 30 učitelů. Akce, již zaštítil svým jménem hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek i Okresní hospodářská komora Břeclav, vznikla s cílem motivovat žáky učňovských oborů setrvat i po závěrečných zkouškách u těchto profesí, a zároveň představit studentům středních odborných škol a gymnázií možnosti dalšího uplatnění ve výrobní společnosti.

info9.jpg

Novinky

  • Rozšíření programu černá-mat – žlab APZ1BLACK, APZ101BLACK, rošt PURE-BLACK
  • Plastový žlab s nerezovým okrajem APZ18 Simple
  • Ceník náhradních dílů 2018/2019

koupelenove_studio.jpg

Showroom naší společnosti Alcaplast prošel před koncem letních prázdnin zásadní proměnou. Co všechno zákazníci nově v Bratislavské ulici v Břeclavi uvidí, prozradila výkonná ředitelka Radka Prokopová.

Strana 1 z 16