Konfigurátor žlabů
0
Online katalog
Eshop

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}
alcaplast_koupelnove-studio.jpg

Vážení zákazníci,

na základě rozhodnutí vlády je prostor maloobchodní prodejny koupelnového studia od čtvrtka 22. 10. do odvolání uzavřen pro veřejnost. Jsme tu ale stále pro vás.

V souladu s nařízením vlády je možné odebírat zboží přes velkoobchod. Náš sklad je otevřen pro firmy a živnostníky Po – Pá 8.00 – 16.00. Koncoví zákazníci se mohou obrátit na svoje řemeslníky – instalatéry, topenáře, zedníky apod.

Abychom docílili co největší ochrany zdraví zaměstnanců, umožňujeme aktuálně placení pouze bezhotovostně.

Zboží Vám můžeme také ZDARMA dovézt.

Nabídky, návrhy a rozpočty vám vypracujeme on-line (přes e-mail) nebo telefonicky.

Neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 519 821 015, 777 780 632.

Omlouváme se za komplikace spojené s aktuální situací a omezením provozu.

Novinky

  • WC sedátka A3550 a A3551 Basic Antibacterial
  • Černý plastový podlahový žlab APZ10BLACK

Místopředsedkyně vlády a ministryně financí Alena Schillerová dnes v doprovodu radního Jihomoravského kraje pro oblast zdravotnictví Milana Vojty a starosty Břeclavi Svatopluka Pěčka navštívila Alcaplast.

V průmyslovém parku Șura Mică v rumunském Sibiu již dostává tvář nový projekt společnosti Alcaplast – hala o rozloze 1 500 m2 na pozemku 5 600 m2.

Než koupíte nový WC modul, aspoň na chvilku se zastavte a zvažte veškerá pro a proti. To je výzva, kterou před instalatéry a zákazníky staví Alcaplast ve své nové kampani s podtitulem „Přemýšlej“, s níž se můžete od začátku srpna setkat nejen na prodejnách či v koupelnových studiích, ale také na billboardových plochách, na internetu nebo na sociálních sítích po celé České i Slovenské republice.

Novinky

  • Výpusti s čištěním shora – nové konstrukční řešení pro snadnější čištění sifonu
  • Rohové ventily 1/2"×1/2" – rozšíření nabídky, nyní kompletní sortiment v provedení chrom, bronz-antik, černá-mat a bílá
  • Inovace pro jednodušší a rychlejší instalaci plastových žlabů

Strana 1 z 23