Aktuality

INFO 2/2021

  • Program INDIVIDUAL – atraktivní design, prémiová kvalita, maximální odolnost
  • Nové délky žlabu APZ13-DOUBLE9 Fit and Go
  • Podlahový žlab APZ1 v balení s roštem LINE
  • Flexi napojení k WC – inovace řady PREMIUM

Nové katalogy Elegance

Rádi bychom Vám představili naše nové designové katalogy Elegance, ve kterých naleznete několik produktových novinek i technických inovací pro rok 2021. Hlavním tématem katalogu Předstěnových instalačních systémů je nový program INDIVIDUAL, který přináší výrobky maximální kvality z prvotřídních materiálů a v jedinečných barvách dosažených díky technologii PVD povlakování.

Aktuálně z MosBuildu

Největší ruský veletrh stavebnictví a interiérů v Moskvě je v plném proudu. Jeho mezinárodní charakter díky zavřeným hranicím letos utrpěl, na kvalitě expozic to však není poznat. O návštěvníky našeho stánku se stará tým obchodních zástupců ruské a běloruské pobočky.

Pozvánka MosBuild 2021

Dovolte, abychom Vás pozvali
na Mezinárodní stavební veletrh MosBuild, který se koná
ve dnech 30. 3.–2. 4. 2021 v Crocus Expo v Moskvě..

Najdete nás v pavilonu 3, hala 14, výstavní stánek F1067.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

Radka Prokopová obhájila titul TOP PODNIKATELKA ČESKA

{remove}

{/remove}

Podnikatelkou roku v anketě Top ženy Česka se stala podruhé za sebou Radka Prokopová, spolumajitelka a výkonná ředitelka Alcaplastu.

Top ženy Česka je anketa pořádaná vydavatelstvím Economia od roku 2006. Dvacetičlenná porota sestavená ze zástupců veřejné sféry a byznysu vyhledává zajímavé ženské osobnosti a uděluje ocenění v několika kategoriích.

Koupelnové studio - omezený provoz

Vážení zákazníci,

na základě rozhodnutí vlády je prostor maloobchodní prodejny koupelnového studia od neděle 27. 12. do odvolání uzavřen pro veřejnost. Jsme tu ale stále pro vás.

V souladu s nařízením vlády je možné odebírat zboží přes velkoobchod. Náš sklad je otevřen pro firmy a živnostníky Po – Pá 8.00 – 16.00. Koncoví zákazníci se mohou obrátit na svoje řemeslníky – instalatéry, topenáře, zedníky apod.

Abychom docílili co největší ochrany zdraví zaměstnanců, umožňujeme aktuálně placení pouze bezhotovostně.

Nová kampaň Alcaplastu vyzývá lidi k zamyšlení

Než koupíte nový WC modul, aspoň na chvilku se zastavte a zvažte veškerá pro a proti. To je výzva, kterou před instalatéry a zákazníky staví Alcaplast ve své nové kampani s podtitulem „Přemýšlej“, s níž se můžete od začátku srpna setkat nejen na prodejnách či v koupelnových studiích, ale také na billboardových plochách, na internetu nebo na sociálních sítích po celé České i Slovenské republice.

INFO 6/2020

  • Výpusti s čištěním shora – nové konstrukční řešení pro snadnější čištění sifonu
  • Rohové ventily 1/2"×1/2" – rozšíření nabídky, nyní kompletní sortiment v provedení chrom, bronz-antik, černá-mat a bílá
  • Inovace pro jednodušší a rychlejší instalaci plastových žlabů