besidka_letni.jpg

Prázdniny jsou za dveřmi! Děti z kroužku angličtiny při školicím středisku Alcaplast Academy si svoji závěrečnou besídku spolu s kamarády a rodiči náležitě užily. Byla veselá a obsáhla snad všechny barvy a podoby léta.

do_prace_na_kole.jpg

Projekt Do práce na kole už zná svoje vítěze. Operátoři, ryze ženský tým z Alcaplastu, se umístil v Břeclavi na úžasném prvním místě v kategorii Týmové pravidelnosti.

alcaplast20let.jpg

Prohlídky výrobních hal, program v Alcaplast Academy s představením zbrusu nového videa o společnosti a na závěr doprovodný večerní program ve valtickém Vinařství Obelisk. To vše si pro svoje obchodní partnery a příznivce připravil na sklonku května tým společnosti Alcaplast v čele s majiteli Radkou Prokopovou a Františkem Fabičovicem.

bohunice_thumb.jpg

Speciálně upravený modul pro hendikepované již patří Interní gastroenterologické klinice Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích. Modul, který zde společnost Alcaplast dlouhodobě testovala, v pondělí 9. dubna 2018 oficiálně předal její generální ředitel František Fabičovic.

thumb.jpg

Naše společnost Alcaplast se jako každoročně i letos účastní mezinárodního stavebního veletrhu MosBuild. Tuto prestižní výstavu, již hostí od 3. do 6. dubna 2018 ruské hlavní město Moskva, navštívilo v předchozím roce téměř pětašedesát tisíc lidí. Obdivovat mohli výrobky až dvanácti stovek vystavovatelů ze čtyřiceti zemí světa.

design_v_koupelne.png

Prezentace designových koupelnových produktů, designových řad a koupelnových konceptů od výrobců a zástupců tuzemských i světových značek. To vše nabízí jedinečná přehlídka Design v koupelně, která na pražském výstavišti odstartuje ve čtvrtek 22. března 2018 v deset hodin dopoledne a potrvá až do neděle 25. března 2018. Veletrh, kterého se účastní také naše společnost Alcaplast, navíc doplní poutavé přednášky, diskuse, prezentace firem, B2B setkání či nejrůznější poradenství.

Design v koupelně

Strana 1 z 14