0
Online katalog

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}
domaci-vyuka.jpg

Uvědomujeme si, že situace ve školství je nyní velmi náročná a není jednoduché motivovat k domácí výuce nebo najít dostatek vhodných interaktivních materiálů pro „učení se na dálku“. Proto nabízíme interaktivní pomoc středním školám, které musely zůstat zavřené kvůli pandemii koronaviru.

prijimame_zamestnance.jpg

Společnost Alcaplast se sídlem v Břeclavi stále přijímá nové zaměstnance. Vypsané jsou jak dělnické pozice, tak pozice v administrativě. Aktuálně hledá Alcaplast hned několik pracovníků na pozici Operátor/ka montáže, jejíž náplní práce je montáž a kompletace výrobků a kontrola jejich funkčnosti.

nd_zdarma_390x165.jpg

Snaha pomoci lidem, kteří ji v tuhle chvíli potřebují nejvíc. To je hlavní poselství akce, kterou společnost Alcaplast reaguje na šířící se pandemii koronaviru a nouzový stav, jenž platí na celém území státu. Největší český výrobce sanitární techniky nově nabízí všem českým seniorům náhradní díly zdarma a odbornou pomoc při poruše toalet, koupelen či kuchyní – tedy míst, jež hrají klíčovou roli při dodržování nezbytných hygienických pravidel.

alcaplast_koupelnove-studio.jpg

Vážení zákazníci,

na základě rozhodnutí vlády je prostor maloobchodní prodejny koupelnového studia od pondělí 16. 3. do odvolání uzavřen pro veřejnost. Jsme tu ale stále pro vás.

V souladu s nařízením vlády je možné odebírat zboží přes velkoobchod. Náš sklad je otevřen pro firmy a živnostníky. Koncoví zákazníci se mohou obrátit na svoje řemeslníky – instalatéry, topenáře, zedníky apod.

Abychom docílili co největší ochrany zdraví zaměstnanců, umožňujeme aktuálně placení pouze bezhotovostně.

Zboží Vám můžeme také ZDARMA dovézt.

Nabídky, návrhy a rozpočty vám vypracujeme on-line (přes e-mail) nebo telefonicky.

Neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 519 821 015, 777 780 632.

Omlouváme se za komplikace spojené s aktuální situací a omezením provozu.

info_lezici-3-2020.jpg

Novinky

  • Podlahový žlab bez okraje s roštem pro vložení dlažby APZ15 a APZ115
  • Nerezový podlahový žlab s pevným límcem ke stěně a oboustranným roštem APZ23-DOUBLE9 Fit and Go Wall
  • Nerezový žlab APZ23 Modular Wall
  • Předstěnové instalační systémy pro dřevostavby AM101/1120W, AM101/850W a AM112W
  • Ovládací tlačítko pro předstěnové instalační systémy FUN-BRASS
  • Ovládací tlačítka THIN v provedení bílá-mat M576, M676, M776
  • Program bílá-lesk

Strana 1 z 22