Pozvanka_SWISSBAU_2020_cz_thumb_v2.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali na
mezinárodní veletrh SWISS BAU,
který se koná ve dnech 14.–18. 1. 2020.
Najdete nás
v HALE 2.2, výstavní stánek M43.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

ceskych_100_nejlepsich.png

Již potřetí obhájila naše společnost svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem. Poté, co se v roce 2017 a 2018 umístila na 76. respektive 81. místě, se letos probojovala do první padesátky, kde obsadila krásné 36. místo.

obklady_dlazba.jpg

Odborná porota časopisu Obklady, dlažba & sanita zvolila náš Medic Assistant „Produktem roku 2019“. Jedná se o předstěnový instalační systém pro suchou instalaci, výškově stavitelný – pro osoby se sníženou pohyblivostí s označením AM101/1500L. Medic Assistant usnadňuje řešení hygienických potřeb lidem po úrazu, operaci či ve stáří. Své uplatnění nachází jak v domácnostech, tak v domovech pro seniory, domech s pečovatelskou službou nebo nemocnicích.

logo_fortel.jpg

Stejně jako v předchozích letech se také letos zúčastní společnost Alcaplast Břeclavského fortelu, a to konkrétně 7. listopadu 2019 v břeclavském Domě školství.

ideobain_cz_thumb.jpg

Dovolte, abychom Vás pozvali na
mezinárodní veletrh IDEOBAIN Paris,
který se koná ve dnech 4.–8. 11. 2019.
Najdete nás
v HALE 3, výstavní stánek D035.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

alcaplast_gala.jpg

Téměř dvě stovky hostů z různých koutů světa jsme minulý týden přivítali v prostorách centrály společnosti v Břeclavi. Řeč je o akci Alcaplast GALA, kde hosty čekaly tradičně jak obchodní jednání a prezentace novinek, tak prohlídky našich moderních výrobních hal. „Nejvíce mě ohromila výroba a to, že si Alcaplast vyrábí vše od začátku až do konce sám,“ říká Mouhamad Zaher Olabi z firmy European Corner.

Strana 1 z 21