Konfigurátor žlabů
0
Online katalog
Eshop

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}

Než koupíte nový WC modul, aspoň na chvilku se zastavte a zvažte veškerá pro a proti. To je výzva, kterou před instalatéry a zákazníky staví Alcaplast ve své nové kampani s podtitulem „Přemýšlej“, s níž se můžete od začátku srpna setkat nejen na prodejnách či v koupelnových studiích, ale také na billboardových plochách, na internetu nebo na sociálních sítích po celé České i Slovenské republice.

Novinky

  • Výpusti s čištěním shora – nové konstrukční řešení pro snadnější čištění sifonu
  • Rohové ventily 1/2"×1/2" – rozšíření nabídky, nyní kompletní sortiment v provedení chrom, bronz-antik, černá-mat a bílá
  • Inovace pro jednodušší a rychlejší instalaci plastových žlabů

alcaplast_koupelnove-studio.jpg

Vážení zákazníci,

v souladu s nařízením vlády jsme obnovili provoz koupelnového studia. Počínaje dnem 15. 4. 2020 je koupelnové studio znovu otevřeno jak koncovým zákazníkům, tak podnikatelům dle níže uvedené otevírací doby.

domaci-vyuka.jpg

Uvědomujeme si, že situace ve školství je nyní velmi náročná a není jednoduché motivovat k domácí výuce nebo najít dostatek vhodných interaktivních materiálů pro „učení se na dálku“. Proto nabízíme interaktivní pomoc středním školám, které musely zůstat zavřené kvůli pandemii koronaviru.

prijimame_zamestnance.jpg

Společnost Alcaplast se sídlem v Břeclavi stále přijímá nové zaměstnance. Vypsané jsou jak dělnické pozice, tak pozice v administrativě. Aktuálně hledá Alcaplast hned několik pracovníků na pozici Operátor/ka montáže, jejíž náplní práce je montáž a kompletace výrobků a kontrola jejich funkčnosti.

nd_zdarma_390x165.jpg

Snaha pomoci lidem, kteří ji v tuhle chvíli potřebují nejvíc. To je hlavní poselství akce, kterou společnost Alcaplast reaguje na šířící se pandemii koronaviru a nouzový stav, jenž platí na celém území státu. Největší český výrobce sanitární techniky nově nabízí všem českým seniorům náhradní díly zdarma a odbornou pomoc při poruše toalet, koupelen či kuchyní – tedy míst, jež hrají klíčovou roli při dodržování nezbytných hygienických pravidel.

Strana 1 z 22