ey_monaco.jpg

Vítězem světového finále soutěže EY Podnikatele roku 2018 se stal Brad Keywell ze společnosti Uptake Technologies, Inc., z USA .

„Děkujeme za možnost být mezi padesáti nejlepšími podnikateli světa,“ řekl František Fabičovic.

monaco_2019.jpg

František Fabičovic a Radka Prokopová se právě nachází v Monte Carlu, kde reprezentují Českou republiku na světovém finále soutěže EY Podnikatel roku 2018. „Aktuálně za sebou máme úvodní ceremoniál a setkání se světovou porotou,“ prozradila Radka Prokopová. „Držte nám během sobotního finále palce!“ vzkazují manželé.

Alcaplast_aktualita_Kyjev.jpg

Otevřeli jsme novou pobočku na Ukrajině, konkrétně v Kyjevě. Budeme tak zase o něco blíž dalším zákazníkům a obchodním partnerům. Zároveň jsme se v Kyjevě ve dnech 14. – 17.5. zúčastnili veletrhu AquaTherm. Při této příležitosti jsme zákazníkům představili produktové novinky a nové katalogy v ukrajinském jazyce.

info_1905.jpg

Novinky

  • Ovládací tlačítka THIN M67x a M77x
  • Podlahový žlab APZ13-DOUBLE9 Fit and Go
  • Předstěnové instalační systémy s ovládáním shora nebo zepředu AM118, AM119

exkurze_up.jpg

Vzájemná spolupráce spojuje společnost Alcaplast s Úřadem práce České republiky již mnoho let, a proto k nám v nedávné době zavítaly rovnou dvě skupiny jeho zaměstnanců, které jsme provedli školicím střediskem i výrobními halami na Lanžhotské ulici. Během prohlídky měli zaměstnanci ÚP ČR možnost se seznámit s pracovními pozicemi, které nabízejí uchazečům o zaměstnání.

aovt.jpg

Do naší společnosti míří další ocenění. Tentokrát jsme získali od Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB za rok 2018 Velkou cenu AOVT za bezdotykové ovládací tlačítko NIGHT LIGHT. Ocenění za inovativní výrobek v oboru sanity předal vedoucímu produktového oddělení Václavu Oslzlému prezident AOVT Josef Brabenec ve čtvrtek 4. dubna. V tento den totiž začínala v Bystřici nad Pernštejnem dvoudenní konference o vytápění a ohřevu vody.

Strana 1 z 19