thumb.png

Dovolte, abychom Vás pozvali na nejvýznamnější
mezinárodní veletrh vybavení koupelen ISH Frankfurt,
který se koná ve dnech 11.–15. 3. 2019.

Najdete nás v pavilonu 4.0, výstavní stánek B85.

Na setkání s Vámi se těší tým Alcaplast.

abeceda_remeslnika.jpg

Společnost Alcaplast prezentovala své výrobky na školení Abeceda řemeslníka v Praze, Brně a Ostravě. Program tohoto školení je postaven na nejčastějších chybách a dotazech řemeslníků. Účastníci se zde zároveň dozvídají, jak využívat nové a moderní technologie, které přináší každý rok nejenom výrobci sanitární techniky.

info_1901.jpg

Novinky

  • Flexi připojení PREMIUM
  • AM101/1500L MEDIC ASSISTANT
  • Vanové sifony s plochým přepadem
  • Rozšíření programu černá-mat
  • Sekundární odvodnění – podlahové žlaby APZ1S, APZ101S
  • Rozšíření sortimentu drenážních žlabů

ceskych_100_nejlepsich.jpg

Naše společnost Alcaplast utvrdila svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem, když v prestižní anketě Českých 100 Nejlepších obsadila fantastické 81. místo. Vyhlášení výsledků soutěže, jejímž cílem je zviditelnit a ocenit české firmy s vynikajícími výsledky, se uskutečnilo v pátek 30. listopadu 2018 ve Španělském sále Pražského hradu. Zúčastnili se jej osobně i majitelé společnosti Radka Prokopová a František Fabičovic.

logo_fortel.jpg

Přiblížit technické obory budoucím absolventům základních škol a poukázat na možnosti uplatnění se na trhu práce v regionu. S takovým cílem se opět účastnila i naše společnost Alcaplast projektu s názvem Břeclavský fortel. 8. listopadu 2018 jej také letos pohostil břeclavský Dům školství.

bim_objects.jpg

Alcaplast představuje budoucnost. Budoucnost se skrývá v BIM. V řadě zemí Evropské unie je používání BIM objektů pro veřejné zakázky na stavební práce financované z veřejných rozpočtů již nyní nutností. Česká republika se k nim připojí v roce 2022.

Strana 1 z 17