Modulární systém

Tento systém jsme navrhli s vizí, aby výběr správného modelu byl co nejjednodušší. Set se skládá ze tří základních komponent, jež jsou tělo žlabu, sifon a rošt. Tělo žlabu je univerzální pro všechny typy roštů. Je spádované a můžete si zvolit tři délkové varianty. Sifon je otočný a nabízíme tři varianty, ze kterých si můžete vybrat. Hlavní rozdíl je ve stavebních výškách, s čímž je spojený i rozdílný průtok. Nabízíme nejvyšší model s průtokem 58 l/min, který je ideální do novostaveb a jiných prostorově štědrých míst. Dále můžete volit mezi středním a super nízkým provedením, které je určeno tam, kde je potřeba místem naopak šetřit. Roštů je na výběr sedm modelů. Můžete vybírat z perforovaných vzorů, minimalistických plných, dá se vložit dlažba nebo hranolový rošt.

Tři výškové varianty sifonů

Koncept sifonů jsme vyvíjeli tak, abychom zachovali maximální možný komfort pro uživatele, tak jak tomu je u všech našich žlabů. Tyto nové modely jsou tedy konstruovány tak, aby měly výborný průtok a zachovaly si plnou čistitelnost. Jak je rovněž naším zvykem, mysleli jsme i na nadstandardní hydroizolaci. Sifon jsme proto opatřili fixačními zámky, tak aby jej po uložení na místo nebylo možné omylem sejmout či manipulací porušit těsnost spojů. Samozřejmostí je rovněž veškeré příslušenství jako součást balení.

Nová technologie výroby

Pro tento žlab naši konstruktéři vymysleli speciální technologii plně automatického svařování laserem. Tato moderní technologie umožňuje precizní svaření veškerých dílců, které pak tvoří jeden celek a posunuje hranici dokonalého pojetí žlabu na pomyslný vrchol zpracování.