Konfigurátor žlabů
0
Online katalog

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}

Předstěnové instalační systémy

Inovace

Posuvný držák odpadního kolena
Nová konstrukce uchycení odpadního kolena usnadňuje jeho připevnění k rámu instalačního systému. Koleno je nyní možné vodorovně posouvat a ovlivňovat jeho hloubku vzhledem k nosnému rámu v osmi krocích až o celkových 93 mm. Je tak mnohem jednodušší připojit různé druhy WC mís, které by jinak vyžadovaly další složité zásahy při jejich instalaci.

Brzda kotvicích nohou
Nově byl do profilu rámu zakomponován brzdný systém, který umožňuje jednoduše nastavit jeho potřebnou stavební výšku a teprve poté dotažením zajistit jeho konečnou fi xaci. Tím odpadá nutnost asistence druhého člověka při instalaci a zároveň se zvyšuje i přesnost instalace.

Příprava na montáž bidetovacích zařízení
Reagujeme na nárůst popularity bidetovacích zařízení, a proto mají naše systémy integrované otvory pro připojení vody k požadovanému zařízení (tzv. DG přechodky). Na základě této úpravy může na záchodové míse bez problému fungovat bidetová sprška, bidetovací sedátko nebo jiný systém.

Hadička přívodu vody s o-kroužkem
Bajonetový mechanizmus umožňuje instalaci hadičky a napouštěcího ventilu bez pomoci nářadí. Vše stačí dotáhnout pouze rukou.

Nový ovládací mechanizmus
V nové řadě modulů jsme inovovali mechanizmus ovládání mezi tlačítkem a vypouštěcím ventilem. Díky sofi stikovanému systému fixace v nádržce perfektně drží. Aby se co nejvíce omezil zvukový projev tlačítka při splachování, byly šrouby přicházející do kontaktu s tlačítkem vybaveny měkkou dorazovou částí, která tlumí rázy vznikající při stlačení tlačítka.

Instalační rámeček a rukáv
U rámečku rukávu došlo ke změně v jeho upevňování k nádržce. Instalace se provádí pouhým nacvaknutím do připravených otvorů, čímž se značně urychlí doba celé instalace. Tento rámeček lze rovněž použít samostatně při instalaci systému do sádrokartonu.

Vnímáme potřeby našich zákazníků, a proto vám představujeme úsporné instalační systémy ECOLOGY. Reagujeme tak na nový trend WC mís s požadovaným objemem vody pro splachování nižším než 3/6 l. Pro tyto mísy je nezbytné použití předstěnových instalačních systémů, které jsou schopny s tak malým množstvím vody v nádržce pracovat. Společnost Alcaplast nabízí systémy pro všechny potřebné objemy spláchnutí až na hranici 2/4 l, což je normou povolené minimum. Tyto systémy jsou identifikovatelné na základě písmene „E“ v názvu modelu.

V případě nedostatečného přirozeného odvětrávání toaletních prostor nabízíme řešení s nuceným odtahem vzduchu přes záchodovou mísu. Tento problém řeší modely předstěnových instalačních systémů ALCA s označením „V“ v jejich názvu.

V nabídce jsou speciální moduly i do malých prostor, bytových jader, sádrokartonových příček či pro rekonstrukce. Díky speciálně vyvinutým předstěnovým instalačním systémům SLIM, které mají tloušťku pouhých 84 mm, lze uspořit místo a snadno tak realizovat i malou koupelnu či toaletu, kde důležitou roli hraje každý ušetřený centimetr.