Společnost Alcaplast prezentovala své výrobky na školení Abeceda řemeslníka v Praze, Brně a Ostravě. Program tohoto školení je postaven na nejčastějších chybách a dotazech řemeslníků. Účastníci se zde zároveň dozvídají, jak využívat nové a moderní technologie, které přináší každý rok nejenom výrobci sanitární techniky.

Náš školitel se tentokrát zaměřil na možnosti odvodnění v podlaze a jeho provádění v privátních, veřejných a průmyslových stavbách. „Požadavky na spolehlivý odvod vody z podlah se liší v závislosti na typu prostoru, zatížení, složením znečištěné vody a dalšími parametry. Ukázali jsme si, jak správně vybrat a zabudovat vpusti a žlaby ve veřejných sprchách, velkokuchyních, dílnách, chodbách a dalších prostorech,“ shrnul půlhodinovou prezentaci školitel Ivo Fischer.

Účastníci školení se nejvíce zajímali o podlahové žlaby a jejich správnou montáž. Z našich výrobků jsme v rámci Abecedy řemeslníka prezentovali nerezové i plastové podlahové žlaby, podlahové vpusti, drenážní odvodnění, venkovní odvodnění a také průmyslové odvodnění.

Termíny všech našich školení můžete sledovat na: https://www.alcaplast.cz/skolici-stredisko/terminy-prednasek