Konfigurátor žlabů
0
Online katalog
Eshop

 • {{ result.text }}

 • {{ result.text }}

V Alcaplast Academy sdílíme informace s odborníky na sanitární techniku. Naším cílem je představit kvalitní výrobky českého výrobce a zároveň čerpat podněty pro inovace, které přinášejí jednodušší instalaci a efektivnější využívání našich produktů. Instalatéři, projektanti, architekti – všichni odborníci, kteří denně používají naše výrobky ke své práci, jsou pro nás zdrojem inspirace pro neustálé zlepšování parametrů výrobků, servisu i podpory.

Instalatéři a montéři

Technická dokonalost není v Alcaplastu prázdný pojem. Vzít výrobek do ruky, vyzkoušet si kvalitu materiálu, jednoduchost instalace a servisu jsou důvody proč se účastnit odborného školení. Odborná školení pro Vás pravidelně pořádáme na mnoha místech v České i Slovenské republice. Účastníci získávají certifikát, který přináší mnoho výhod.

Certifikovaný instalatér

 • zná zásady správné a efektivní instalace i servisu našich výrobků
 • může udělovat prodlouženou záruku
 • je uveden v seznamu spolupracujících instalatérů na www.alcaplast.cz
 • získává ZDARMA jeden výrobek společnosti Alcaplast

Každý rok získává certifikát více než 500 instalatérů. Kapacita školicích místností je omezená, proto se přihlaste co nejdříve.


Studenti středních a vysokých škol

Bez praxe je obtížné načerpané znalosti převádět do každodenního praktického života. Proto napomáháme rozvoji praktických dovedností u studentů technických oborů. Správně servisovat předstěnový instalační wc systém, stejně jako navrhnout efektivní systém odvodu vody z koupelny či technické místnosti se nelze naučit jen z učebnic.

 • Školení probíhají pro učně-instalatéry, studenty stavebních průmyslovek, budoucí projektanty a architekty. Pravidelně přednášíme studentům na VUT v Brně, VŠB-TUO v Ostravě, TU v Košicích, SOŠ v Bratislavě, SŠSŘ v Brně, SŠS v Jihlavě, SŠST v Ústí nad Labem, SŠTO v Havířově, SOU v Plzni, SOU v Benešově a mnoha dalších školách v ČR a SR.
 • Ročně proškolíme přes 1500 studentů středních a vysokých škol v České a Slovenské republice.
 • Součástí spolupráce se školami je i podpora různých studentských soutěží (Řemeslo/Skill, Učeň Instalatér aj.) a účast na odborných konferencích (Sanhyga, Progres, aj.)
 • Pokud Vaše škola s námi ještě nespolupracuje, kontaktujte nás pro upřesnění podmínek a termínů


Architekti a projektanti

Design, funkčnost a kvalitní materiály jsou atributy výrobků Alcaplast, které Vám na společných setkáních představujeme. Odborné semináře Vám usnadní orientaci ve výrobkových řadách společnosti Alcaplast, zodpoví otázky pro řešení projektů a umožní přímý kontakt s materiály a vzhledem našich prémiových výrobků Alca.


Odborní prodejci

Požadavky zákazníků se neustále zvyšují a dobrý prodejce potřebuje pravidelný přísun kvalitních informací o produktech, které nabízí. Výhody jednotlivých výrobků, způsoby využití pro řešení nejrůznějších problémů, nabídka správného sortimentu podle individuálních požadavků zákazníků jsou témata našich školení pro odborné prodejce.


Projekt Alcaplast Academy je spolufinancován z Operačního programu podnikání a inovace a státního rozpočtu ČR a je v souladu s Integrovaným plánem rozvoje města Břeclavi. Alcaplast Academy poskytuje zázemí nejen externistům, ale i firmě samotné, především v rozvoji vzdělávání zaměstnanců a jejich dětí.

Základní informace ke školením

 • Školení pravidelně probíhají v těchto městech: Břeclav, Praha, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň, Nitra, Bratislava, Žilina, Poprad, Košice. Pokud máte zájem organizovat naše školení na dalším místě, kontaktujte nás.
 • Termíny všech školení včetně konkrétního místa naleznete na Termíny přednášek.

Pro bližší informace a zaslání přihlášky nás prosím kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 519 821 058