Naše společnost Alcaplast utvrdila svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem, když v prestižní anketě Českých 100 Nejlepších obsadila fantastické 81. místo. Vyhlášení výsledků soutěže, jejímž cílem je zviditelnit a ocenit české firmy s vynikajícími výsledky, se uskutečnilo v pátek 30. listopadu 2018 ve Španělském sále Pražského hradu. Zúčastnili se jej osobně i majitelé společnosti Radka Prokopová a František Fabičovic.

„Za toto ocenění jsem velice rád, ohromně mě potěšilo, že jsme jej obdrželi. Opětovně jsme nejen sebe, ale především širokou veřejnost, utvrdili, že v podnikání dosahujeme trvale výborných výsledků,“ nechal se slyšet generální ředitel Fabičovic.

Společnost Comenius, která Českých 100 Nejlepších pořádá, vyhlásila výsledky ankety již po třiadvacáté. První tři místa si mezi sebou rozdělily společnosti Škoda Auto, ČEZ a Agrofert.

Jediným měřítkem konečného umístění firmy v anketě je četnost nominací od vybraných odborníků. Návrhy musí splňovat tři omezení: firma je zaregistrovaná v tuzemsku a v Česku také platí daně, má nejméně 20 zaměstnanců a její obrat za posledních 12 měsíců činil nejméně 30 milionů korun.