Showroom naší společnosti Alcaplast prošel před koncem letních prázdnin zásadní proměnou. Co všechno zákazníci nově v Bratislavské ulici v Břeclavi uvidí, prozradila výkonná ředitelka Radka Prokopová.

„Je pro nás důležité, aby si byli zákazníci jistí, že zvolili produkt přesně podle svých představ, a aby si tak u nás mohli sestavit prakticky celou koupelnu. I proto jsme inovovali všechny výstavní kóje. Rozhodli jsme se navíc, že naše koupelnové studio vybavíme speciální kójí s kompletním sortimentem našich roštů k podlahovým žlabům a ovládacích tlačítek. Lidé tak mají jedinečnou možnost naše produkty mezi sebou porovnávat a vybírat, který z nich odpovídá právě jejich vkusu,“ představila ředitelka Prokopová, která zároveň poukázala na konkrétní novinky, jež její tým pro zákazníky připravil.

„Jde například o elegantní program černá-mat, designová ultratenká tlačítka THIN, a v neposlední řadě také o bezdotyková tlačítka NIGHT LIGHT, s nimiž se nám podařilo zvítězit v mezinárodní designové soutěži iF Design Award 2018,“ nalákala ředitelka Prokopová.

V koupelnovém studiu najdete na 500 m2 více jak 40 vzorových koupelen s širokým sortimentem zboží od renomovaných výrobců.