Prohlídky výrobních hal, program v Alcaplast Academy s představením zbrusu nového videa o společnosti a na závěr doprovodný večerní program ve valtickém Vinařství Obelisk. To vše si pro svoje obchodní partnery a příznivce připravil na sklonku května tým společnosti Alcaplast v čele s majiteli Radkou Prokopovou a Františkem Fabičovicem. Důvod k oslavám nebyl ledajaký. Manželé firmu, která je jedničkou na trhu sanitární techniky v České republice a na Slovensku, totiž založili přesně před dvaceti lety.

„Akci s názvem Alcaplast 20 let jsme pojali zároveň i jako poděkováním našim partnerům, klientům, prodejcům a zaměstnancům, kteří se obrovskou měrou podíleli a podílejí na růstu a rozvoji naší firmy,“ nechal se slyšet generální ředitel Fabičovic.

Několikadenní maraton oslav vyvrcholil večerem s pestrým hudebním doprovodem na terase před budovou Vinařství Obelisk, které spolu s manželkou Radkou založili. O důkaz úzkého propojení dvou zdánlivě neslučitelných odvětví - vinařství a sanitární techniky - se postaral sommelier Libor Nazarčuk, který hrdlo láhve se sektem uťal hranou nerezového žlabu právě z dílny Alcaplast.