Majitelé břeclavského Alcaplastu Radka Prokopová a František Fabičovic mají další důvod k oslavě. Největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě se totiž probojoval mezi stovku nejlepších českých firem, kterou již po dvaadvacáté oceňuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže s názvem Českých 100 Nejlepších, v níž společnost Alcaplast obsadila 76. příčku, bude v pátek 24. listopadu 2017 od osmnácti hodin hostit Španělský sál Pražského hradu.

„Toto ocenění potvrzuje výjimečné postavení společnosti Alcaplast v hospodářském systému České republiky. Generálnímu řediteli Františku Fabičovicovi k tomuto úspěchu srdečně blahopřeji,“ napsal v prohlášení prezident společnosti Comenius Karel Muzikář.

Cílem soutěže Českých 100 Nejlepších je nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit podniky zaregistrované v České republice. Široké spektrum odborníků hodnotí společnosti, které z hlediska ekonomických aktivit dosahují vynikajících, mimořádných či pozitivně pozoruhodných výsledků. Společnost Comenius, která soutěž pořádá, byla založena již v roce 1990.

Záznam galavečera